O nás

Naše začiatky

Náš prvý masážny salón bol otvorený v roku 2012. Priamo z Číny, z Pekingskej nemocnice Hongxing sme pozvali maséra pána Pei Da s najvyššou možnou kvalifikáciou. Jeho otec a dedko sú významní doktori v Číne. Ich skúsenosti si tradične odovzdávali z otca na syna, ako to býva u nich zvykom. Následne sme otvorili dalšiu prevádzku aj v Bratislave a pozvali dalšieho vysoko certifikovaného maséra Lu Xing Shana

Naši maséri:

Zhou Chao

Začal pracovať ako masér v nemocnici Hongxing, pracoval pod vedením skúsených a rešpektovaných lekárov v jeho kraji. Pod ich vedením sa neustále zlepšoval, vypracoval v masážnej technike a liečiteľstve. V roku 2007 získal v nemocnici najvyššiu možnú kvalifikáciu – Masér senior.
 
Pán Pe Da používa akupresúrnu masáž Tui na. Špecializuje sa na bolesti krčnej chrbtice, krížov, bedrového a svalového napätia, zmrznutého ramena, poranenia mäkkých tkanív, poranenia členku, podvrtnutie, artritída a iné.

Lu Xing Shan

Je majster masér, vysoko certifikovaný masér. Má viac ako 8 ročné skúsenosti v oblasti tradičnej Čínskej liečebnej masáže. Špecializuje sa na liečenie náročnejších problémov krčnej a krížovej chrbtice, zápalov ramena a rôznych bolestí z iných príčin.

Naši maséri vďaka svojim schopnostiam a zručnostiam zbavili bolesti mnoho ľudí. Pomoholi aj takým, ktorí niekoľko rokov trpeli bolesťami rôzneho charakteru, kde si západná medicína nevedela bez liekov tlmiacich bolesť poradiť.

 Neváhajte a navštívte nás!

Pozrite si naše video

Tradičnú Čínsku medicínu máte teraz na dosah ruky, neváhajte a navštívte nás!

pán Hou Majiteľ